Xhavit Zariqi rizgjedhet kryetar i AAK-së në Ferizaj

22 prill 2018 | 19:39

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës Dega në Ferizaj, të dielën  ka mbajtur Kuvendin e VIII të rregullt zgjedhor.

Pas zgjedhjes së Këshillit Drejtues, me vota unanime dhe asnjë kundër, Kryetar i AAK-së Dega në Ferizaj u rizgjodh Xhavit Zariqi.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka njoftuar se sot ka…