Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini

09 qershor 14:48

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, e ka shtuar “nxehtësinë” e këtyre ditëve me postimet në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë me 1.7 milionë fansat disa poza ku shfaqet në super formë.

Ndjekësit e saj janë mësuar që ta shohin me foto apo video të bukura, të veçanta, por rrallëherë edhe seksi. E kështu ka ndodhur me postime te fundit në “Instagram”.

Xhensila ka postuar disa fotografi ku shfaqet me të brendshme “hot” dhe ekspozon linjat e saj trupore prefekte.

Madje ajo ka zgjedhur që në njërën nga fotot e “nxehta” ta përfshijë edhe aktorin e bashkëshortin e saj, Bes Kallakun.

“Lëre diellin ta ndriçojë shpirtin tënd”, ka shkruar këngëtarja e njohur bashkëngjitur me fotot që menjëherë kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe

Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe

Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe

Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Maurizio Sarri është trajneri i ri i Lazios. Lajmi është…