Xhensila nxjerr gjoksin dhe hap zemrën

03 shkurt 00:57

Kohët e fundit ajo është komentuar në rrjetet sociale pasi në mënyrë të befasishme filloi të nxirrte sheshit gjoksin e saj.

Bëhet fjalë për ish banoren e Big Brother, Xhensila Pere. Dhe me publikimin më të fundit krah pamjes ajo ka njoftuar se ka rihapur zemrën për të dashuruar sërish edhe pse nuk ka treguar emrin e personit që i ka tërhequr vëmendjen.


‘Një femër që hap zemrën e saj për të ridashuruar kur ende e ka të vrarë, është më e fortë se çdo person tjetër që do të takoni’-shkruan ajo në rrjetin social.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, themeluesi dhe lideri politik i…