Yjet e Francës që mungojnë në Kupën e Botës

11 nëntor 10:53

Trajneri i Francës, Didier Deschamps ka publikuar listën me 25 lojtarët të cilët do të marrin pjesë në Kupën e Botës.

Në listën e Francës janë shumë lojtarë cilësor, por ka edhe të tillë që nuk gjenden në këtë listë.

Ndër mungesat më të mëdha janë Maignan, Pogba dhe Kante, të cilët për fat të keq janë të lënduar.

Lista e lojtarëve të cilët janë lënë jashtë me Francën:  Maignan, Pogba, Kante, Diaby, Fofana, Kalulu, Gouri, Terrier, Kamara, Mendy, Le Normand, Ben Yedder, Saint Maximin, Fekir, Ndombele, Thuram, Zouma, Digne, Simakan, Lemar, Ndicka, Todibo, Martial.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
I akuzuari Avni Llumnica është dënuar me 4 vite e…