Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758 mijë fansat

13 korrik 13:58

Lauren Goodger di gjithmonë se si vëmendjen e fansave të saj ta kthejë nga vetja. Të dielën ylli televiziv publikoi disa fotografi në rrjetet sociale, ku shfaqej në super formë dhe seksi.

33-vjeçarja kishte vendosur në pah gjoksin e saj bombastik, të cilin nuk e ka aspak problem që ta ekspozojë për 758 mijë fansat e saj.

Goodger nga Essex ishte e veshur e gjitha në të zeza, ndërkohë në dorë mbante edhe një orë argjendi e cila binte menjëherë në sy.

Pavarësisht se kujdeset shumë për pamjen e saj, Lauren ka treguar se shijet i kanë ndryshuar. Për të, tani më shumë rëndësi ka personaliteti se sa pamja e jashtme.

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Dashuritë e verës” ishte tema që u diskutua një ditë…