Yuri Kim shfaqet krah Dua Lipës: E lumtur për qytetaren më të re të Shqipërisë

28 nëntor 18:59

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka publikuar një foto me këngëtaren Dua Lipa.

Krahas fotos, Kim e cilëson Dua Lipan si qytetaren më të re të Shqipërisë ndërsa shprehet e emocionuar për koncertin që do të mbajë sonte në Tiranë në 110 vjetorin e Pavarësisë.

“E lumtur për të uruar qytetaren më të re të Shqipërisë dhe e emocionuar për koncertin e Dua Lipës sonte në 110 vjetorin e Pavarësisë”, shkruan Yuri Kim.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë përmes…