Zaimina shfaq këmbët e saj seksi në fustanin e shkurtër

26 nëntor 13:07

Zaimina Vasjari, pas lindjes së vajzës është kthyer me foto provokuese.

Ajo një kohë i mungoi skenës muzikore dhe paraqitjeve televizive,  e po ashtu edhe ndjekësve të saj në llogarinë Instagram.

Këngëtarja që ka arritur t’i rikthej format pas lindjes, shfaqet e zjarrtë e atraktive në imazhet që poston.

Së fundmi ajo vjen në të zeza, me një palë çizme të gjata, ku në sy bien këmbët e saj seksi në fustanin e shkurtër.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli televiziv në episodin e së dielës, “Keeping Up Ëith…