Zaimina Vasjari habit me foton e postuar në Instagram

12 janar 16:44

Zaimina Vasjari është padyshim një ndër personazhet më të dashur të show biz-it shqiptar.

Shumë aktive në rrjete sociale, këngëtarja nuk i kursen foto ku shfaqet mjaft provokuese, por me postimin e fundit ka habitur ndjekësit e saj.

Të mësuar ta shohim gjithnjë brune, Zaimina ma ka befasuar, ndërsa është shfaqur me një ngjyrë shumë ndryshe flokësh.

Ajo është kthyer në bionde, e duhet thënë, një bionde mjaft atraktive.

Zaimina Vasjari siç nuk e kishin parë, këngëtarja

Zaimina Vasjari siç nuk e kishin parë, këngëtarja

Zaimina Vasjari siç nuk e kishin parë, këngëtarja

Zaimina Vasjari siç nuk e kishin parë, këngëtarja

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka…