Zappacosta huazohet në Romë

20 gusht 2019 | 16:03

Davide Zappacosta është larguar nga Chelsea dhe i është bashkuar Romës në formë huazimi.

Zappacosta në vitin 2017 iu bashkua Chelseat, por nuk ishte titullar në edicionin e kaluar. Ai nuk ishte në planet e trajnerit Frank Lampard dhe vendosi të largohet nga Londra.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Komunën e Gjilanit është mbajtur takim i përbashkët i…