Zbulohet gjinia e fëmijës së katërt të Arianës dhe Ermalit

12 korrik 14:34

Është zbuluar gjinia e fëmijës së katër të këngëtarit të famshëm Ermal Fejzullahu. Bashkëshortja e tij Ariana është në pritje të një vajze.

Lajmi është zbuluar nga motra e këngëtarit në një foto të publikuar nga Ariana në “Instagram”.

Ajo ka postuar një fotografi ku ka treguar barkun e rrumbullakosur dhe Bulba Fejzullahu ka komentuar: “Dy të bukurat e mia, duke nënkuptuar se foshnja është vajzë”.

Ermali dhe Ariana janë prindër të tre fëmijëve Artit, Bunës dhe Erës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli i njohur i botës së shoubizit, Jennifer Lopez, është…