Zbulohet i dashuri i ri i Kendall Jennerit?

09 korrik 11:15

Thuhet se Kendall Jenneri është në lidhje me basketbollistin Kyle Kuzma. Modeluesja 23-vjeçare është parë me të javën e kaluar në Malibu. Kendalli dhe Kyle ishin të shoqëruar nga miqtë në një jaht luksoz për pushime.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas një lidhje dhjetëvjeçare Eros Ramazzotti dhe Marica Pellegrinelli janë…