Zbulohet ‘mbretëresha’ e Meriton Mjekiqit

22 qershor 2024 | 22:16

Këngëtarja Melinda Ademi dhe Meriton Mjekiqi do të sjellin një risi për fansat e tyre.

Dyshja kanë bashkuar forcat dhe me datën 26 qershor do të lansojnë këngën e tyre.

“Queen” do të quhet projekti që bëri bashkë dy nga artistët me të mirë të vendit.

Meritoni dhe Melinda, përveçse kolegë ata gëzojnë edhe një shoqëri mjaftë të mirë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një stuhi e fortë ka goditur pasdite pjesë të Serbisë.…