Zbulohet sozia e Edi Ramës në Vjenë (Foto)

05 janar 01:11

Në plan të parë është thjeshtë një reklamë për shfaqje teatrale, që nuk përbën asnjë çudi për vjenezët, por këto foto kanë “trazuar” shqiptarët.

Një postim i pazakontë në Twitter ka ngjallur jo pak reagime mes shqiptarëve, ku aktori i reklamuar i ngjan frikshëm kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama.

Rasti vjen në vëmendje nga Andi Haxhiu, i cili me humor shkruan: “Edi Rama, je i sigurt që nuk je ti ?!

Je i sigurt që nuk po bën një jetë të fshehtë si artist i Teatrit të Vjenës?

Nëse nuk jeni ju, sapo e gjetët sozinë tuaj.”

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Nitaj, ka qenë emri më…