Zeneli nuk e përjashton transferimin te Fenerbaçe

21 nëntor 2018 | 17:53

Ylli i Kosovës në futboll, Arbër Zeneli, shënoi tre gola në ndeshjen e Ligës së Kombeve ndaj Azerbajxhanit (4-0).

Zeneli po kërkohet nga skuadra e Fenerbaçes, kurse nuk e ka përjashtuar mundësinë e transferimit në kampionatin turk. “Jam i fokusuar te skuadra ime. Çfarë do të ndodhë në janar apo qershor, nuk e di, do të shohim. Tani për tani jam i fokusuar te skuadra ime. Agjenti merret me gjithçka”, ka thënë Zeneli.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prof. Lisen Bashkurti Prej disa kohësh politika, diplomacia dhe media…