Zëvendësministri Shkodra takon Selim Pacollin

19 mars 13:40

Zëvendësministri i MPB-së, Selami Shkodra, sot ka vizituar komunën e Prishtinës, ku është pritur nga nënkryetari i komunës Selim Pacolli.

Në këtë takim Shkodra e Pacolli biseduan për bashkëpunimin në mes Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Komunës së Prishtinës, për shumë çështje që kanë ndikim të drejtëpërdrejtë në jetën e qytetarëve të Prishtinës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë…