Zjarr në një banesë në Fushë Kosovë, Policia në vendin e ngjarjes

10 korrik 2024 | 23:26

Sonte një zjarr i madh ka kapluar një banesë në Fushë Kosovë.

Siç shihet në pamje, duket se zjarri ka kapluar një ndërtesë dhe shumë banor janë mobilizuar për ta lokalizuar zjarrin.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe zyrtarët policor si dhe zjarrfikësit që po merren me rastin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për të enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell…