Zoe dhe Karl martohen fshehurazi

24 maj 11:28

Zoe Kravitz dhe Karl Glusman thuhet se janë martuar.

30-vjeçarja dhe aktori 31-vjeçar u kurorëzuan në heshtje të mërkurën, sipas “Us Weekly”.

Thuhet se çifti po planifikon një ceremoni martesore tradicionale në qershor në Francë, por tashmë janë martuar ligjërisht. Zoe dhe Karl filluan lidhjen në vitin 2016.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drake mund të jetë një nga reperët më të njohur…