Zoffi: Nuk ka dallim në mes të Berishës dhe Strakoshës

11 dhjetor 2018 | 11:45

Legjenda e portës italiane, Dino Zoff, e ka bërë një krahasim në mes dy portierëve të Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berishës (Atalantës) dhe Thomas Strakoshës (Lazios).

“Mund të them se ata të dy janë portierë me shumë cilësi. Të jem i sinqertë, nuk shoh shumë dallim mes tyre”, ka thënë Zoff.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një anije kozmike e NASA-s, ka zbuluar  atë që shkencëtarët…