Zonja e Prizrenit: Fitorja e PDK-së po vjen bashkë me Kadri Veselin

02 tetor 00:01

Kandidatja për deputete nga radhë e Partisë Demokratike të Kosovës, Ymran Fusha, e cila është nga Prizreni dhe mban numrin 60 në listën për deputete, ka marrë pjesë në darkën e organizuar nga nëndega e PDK-së “7 Shtatori” në Prizren.

Znj. Fusha ka thënë se e ardhmja e Kosovës është rruga integruese euro-atlantike dhe kjo rrrugë e ka mundësinë e vetme me kryeministër Kadri Veselin.

Postimi i plotë i Ymran Fushës në rrjetin social “Facebook”:

Në darkën e organizuar nga nëndega e PDK-së “7 Shtatori” për bashkëqytetarët. Në këtë darkë u bë e ditur edhe një herë rruga jonë, e ardhmja jonë integruese dhe euro-atlantike. Me 6 tetor, fitorja po na vjen, bashkë me Kadri Veselin Kryeministër.

Ne e ndërtojmë të ardhmen, për çdo qytetar!

#pdk112

#kadriveseli1

#ymranfusha60

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mentor Zhdrella ka folur për “Epokën e re” në lidhje…