Zyrtarja shtatzënë mbetet e bllokuar për gati një orë në ashensorin e Gjykatës së Apelit

14 janar 16:44

Një zyrtare shtatzënë ka mbetur e bllokuar për 45 minuta në ashensorin e Gjykatës së Apelit.

Lajmin e ka konfirmuarzëdhënësi i gjykatës së Apelit, Nusret Arifi.

Arifi ka thënë se gjendja shëndetësore e zyrtares është më e mirë, teksa e njëjta ka pranuar edhe ndihmë mjekësore.

“Ka ndodh një rast shumë i rëndë dhe është dashtë të intervenojë ndihma e shpejtë, zjarrfikësit dhe policia. Zyrtarja nuk është e lënduar por ka shqetësime. Gjendja e saj është më e mirë”, ka thënë Arifi për “Express”.

Më tutje, ai ka shtuar se zyrtarja ka qëndruar e vetme e bllokuar në ashensor për 45 minuta.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
15.10.2021 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Ferizaj 1.…