Drame e Eboues: Kam menduar të bëj vetëvrasje

26 dhjetor 12:24

Emmanuel Eboue ka shokuar botën e futbollit me rrëfimin e tij.

Ish-mbrojtësi i Arsenalit, në një intervistë për “Daily Mirror”, ka rrëfyer për jetën e tij dhe vështirësitë e mëdha financiare me të cilat po përballet për shkak të divorcit nga bashkëshortja e tij, një situatë që u krijua në vitin 2011 kur Eboue u transferua te Gallatasaraj. Por telashet e Eboues shtohen edhe më shumë nga vendimi i Gjykatës për t’i lënë ish-bashkëshortes së tij edhe shtëpinë e tij që ka në Enfield, në një lagje të Londrës. “E pranoj se në të kaluarën kam menduar vetëvrasjen”, ka thënë Eboue.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Një dragua gjigant, i gjatë 75 metra, po mahnit vizitorët…