13 skuadra pas Sturridget

13 gusht 12:08

Sulmuesi Daniel Sturridge është lojtar i lirë, pasi kontrata me skuadrën e Liverpoolit i ka përfunduar.

“The Times” raporton se për sulmuesin anglez janë 13 skuadra të interesuar përfshi thuajse të gjitha ligat.

Atalanta dhe Bologna nga Italia, Betisi, Leganes dhe Valladolid nga liga elitare e Spanjës, kurse në Gjermani e dëshiron Frankfurti. Në Francë, 29-vjeçari kërkohet nga Marseille, derisa në Turqi nga Fenerbahçe. Skuadrat e fundit që po interesohet për ish-anëtarin e Chelseat janë në Amerikë DC United dhe Philadelphia.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dje dhe sot kur kujtojmë këto ngjarje madhore, sërish na…