16-vjeçarja nga Kosova mban fjalim në Parlamentin Evropian

13 tetor 22:55

Një vajzë 16 vjeçare ditë më parë ka mbajtur fjalim në Parlamentin Evropian.

Në kronikën Qëndresa Bellagoshit vetë Rea Sylejmani flet për këtë eksperiencë dhe qëllimin e misionit të saj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rahoveci ka vazhduar me fitore në Superligë, derisa fitorja e…