20 burra shtyjnë avionin 35 tonë

12 shkurt 2018 | 12:26

Rreth 20 punonjës të aeroportit “Tambolaka” në Indonezi janë fotografuar teksa shtynin një avion 35 tonësh.

Ndërkaq në rrjetet sociale, kur është plasuar fotografia, komentuesit shkruan se avioni ishte prishur dhe ishin pasagjerët ata që po e shtynin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia për Menaxhim të Emergjencave e Ministrisë së Punëve të…