25 fotot që do të duhet t’i shihni dy herë!

22 maj 16:48

Nëse mendoni se nuk ka asgjë të veçantë për këto foto, mund të gaboni.

Ato janë interesante për shkak të perspektivës së pazakontë apo thjesht imagjinatës sonë.

Një patate në formën e një foke

Hyrja në një botë paralele?

Është thjesht akull

2 apo 1 kafshë?

Ura që lidh shtëpitë

Çfarë po ndodh këtu?

Erdhën piratët!

Thjesht lojrat e dritës

Nuk është photoshop

Kjo avokado duket si veza e një dragoi

Çfarë tatuazhi!

Është thjesht një derë makine!

Jo. Nuk është panda

Kujdes! Nuk është rrugë, por një lum i mbuluar nga gjethet

Pegasus, ti je?

Ups, ka një të paftuar këtu!

Ajsbergu me formë të çuditshme

Thjesht një çantë

Duket sikur e kanë futur në mur, por jo

Një realitet paralel

Copëzat e akullit krijojnë spektakël

Ky tipi qenka patriot i vërtetë

E gjeni dot qenin?

Kur ti përshtatesh shumë me ambjentin përreth

E kuptuat vetë!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Liverpooli dhe Bayern Munchen janë në garë për sulmuesin gjerman,…