Dua Lipa vajza më me fat në botë, surprizohet nga i dashuri i saj

22 nëntor 14:49

Thuhet se lidhjet në distancë janë të vështira. Por kjo nuk ndodh për Rita Orën dhe Anëar Hadid, të cilët pasi kaluan karantinën bashkë, tani u është dashur që të qëndrojnë në vende të ndryshme.

Për shkak të angazhimeve profesionale, këngëtares së famshme iu desh që të largohej nga Kalifornia dhe të zhvendosej në Mbretërinë e Bashkuar, por kësaj radhe pa të dashurin e saj 4 vite më të vogël.

Edhe pse larg njëri-tjetrit, përmes postimeve në rrjetet sociale tregojnë se janë shumë të dashuruar dhe se u mungon njëri-tjetri. Së fundmi, Anëar ka bërë një gjest shumë të ëmbël për të dashurën e tij, edhe pse ajo ndodhet me milje larg.

Ai i ka dërguar një buqetë të madhe me lule dhe këtë na e ka treguar vetë këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua.

Kjo e fundit sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit në bashkëpunim me këngëtaren me famë botërore, Miley Cyrus, e cila titullohet “Prisoner”.

I dashuri 4 vite më i vogël e surprizon, Dua Lipa: Vajza më me

I dashuri 4 vite më i vogël e surprizon, Dua Lipa: Vajza më me

I dashuri 4 vite më i vogël e surprizon, Dua Lipa: Vajza më me

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pojani ka thënë se“Operacionet mbahen të fshehta nga njerëzit”, për…