“A do ishe kthyer në BBV?” Fifi përgjigjet

16 janar 14:56

Pas daljes nga BBV-ja Fifi ka folur sot për herë të parë në Fan Club.

Ajo ka folur shumë për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë.

E pyet nëse do të kthehej në BBV pasi ajo ka kaluar të gjithë vështirësisë.

Ajo sqaroi se tipi i saj është shumë vendimtarë dhe në situatat normale nuk heq dorë nga gjërat që fillon, por që në shtëpi për të mirën e saj i duhej të hiqte dorë.

 

Ndërsa sa i përket kthimit të saj ajo tha se është në mes për vendimin e saj.

 

Këngëtarja tha se 50 përqind mendon se ka bërë mirë që hoqi dorë për tu marrë me veten dhe në anën tjetër 50 përqind ishte vendim i nxituar.

Fifi konsiderohej njëra ndër banoret më të forta të këtij edicioni.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kryeqytetin e Kroacisë, Zagreb, është botuar libri "Marrëdhëniet e…