A do të martohen edhe një herë Justin Bieberi dhe Hailey Baldwin?

21 gusht 2019 | 11:19

Këngëtari Justin Bieberi dhe modeluesja Hailey Baldwin janë kurorëzuar në një ceremoni private vitin e kaluar.

Çifti ka vendosur të bëjë një dasmë për miqtë dhe familjarët dhe për veten. Këtë e ka bërë me dije për “TMZ” një burim i afërt me çiftin, duke thënë se ata do ta bëjnë dasmën më 15 shtator të këtij viti, ku i bie të jetë edhe përvjetori i martesës së tyre private.

Bieberi dhe Baldwini janë të dashuruar marrëzisht. Ata të hënën u kthyen nga pushimet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ariana Grande mahniti fansat dhe kritikët gjatë koncertit të vet…