A është në lidhje Jordyn Woods?

15 prill 11:33

Modeluesja e njohur Jordyn Woods kohët e fundit është bërë pjesë e mediave rozë, pas skandalit të saj me Tristan Thompson, ku e tradhtuan Khloe Kardashian.

Nga kjo periudhë ajo nuk është duke biseduar me familjen Kardashian. “Hollywood Life” shkruan se ajo mund të jetë në lidhje të re me një djalë.

Kjo erdhi, sipas tyre, pasi ajo u shfaq me atë djalë në ndejën “Coachella”.

Më tej shkruhet se ata kanë qenë të shoqëruar gjatë tërë kohës me njëri-tjetrin dhe dukeshin shumë të lumtur. Kështu ka mbetur të shihet se a është me të vërtetë në lidhje Jordyn.

Image result for A është në lidhje Jordyn Woods?

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
DASHI Dita do të nisë me një përshëndetje, mbase dikush…