“ABI” nga Prizreni po merr pjesë në Panairin Ndërkombëtar “Food Expo2023″, në Athinë

18 mars 2023 | 12:29

Kompania prestigjioze ushqimore “ABI” nga Prizreni, po merr pjesë në Panairin Ndërkombëtar “Food Expo2023”, i cili po mbahet ne Athinë të Greqisë.

Ky panair po mbahet nga datat: 18.03.2023 deri më 21.03.2023, dhe ku pjesëmarrës në këtë panair janë me mijëra kompani ndërkombëtare dhe lokale në fushat e prodhimit, ushqimit, gastronomisë, hotelierisë dhe sektorëve të tjerë.

Kështu është bërë e ditur nga faqja zyrtare e “ABI-t”.

Njoftimi i plotë:

Kompania ABI SH.P.K nga Prizreni ,merr pjesë në Panairin Ndërkombëtar “Food Expo2023”, i cili mbahet ne Athinë të Greqisë. Ky panair mbahet nga datat: 18.03.2023 deri më 21.03.2023 ku pjesëmarrës në këtë panair janë me mijëra kompani ndërkombëtare dhe lokale në fushat e prodhimit, ushqimit, gastronomisë, hotelierisë dhe sektorëve të tjerë.

Kompania ABI SH.P.K, për disa ditë me radhë do të prezantoj produktet dhe shërbimet e saj në disa sektorë.

Na vizitoni në panairin FOOD EXPO 2023

Athinë – Greqi nga datat: 18 – 21.03.2023.

Salla- 1, Standi – F-023 – F-025.

Ju mirëpresim!

#foodexpo2023  #trade #abicenter #abiprogres #abicarshia #fair #athens #exhibitor #greece

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sekretari i NATO-s, Jens Stoltenberg ka thënë sot se pret…