Abrashi: Deri në fund të afateve do të shohim çfarë do të ndodh me koalicionin me LV-në

28 gusht 2019 | 17:58

Sekretari organizativ i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Arban Abrashi, ka thënë se në ditët në vijim mbetet të shihet se a do të ndodh koalicioni në mes të kësaj partie dhe Lëvizjes Vetëvendosje.

“Sa i përket koalicioni me LV-në janë afate të caktuara, unë nuk kam marrë pjesë në ato takime, presim deri në fund të afatit se çfarë po ndodhë. Ne kemi një kryeministre ne garojmë me Vjosën”, ka thënë Abrashi në emisionin “Frontal” të “T7”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka bërë me…