Adelina Ismaili dhe Rina Balaj sjellin bashkëpunimin këtë javë

17 qershor 23:00

‘Çikat’ do të lansohet këtë të enjte.

Menaxheri i këngëtares nga Istogu Rina Balaj, Meti Elshani, bëri të ditur në “Instagram”, se Rina dhe Adelina Ismajli, do të lansojnë këngën “Çikat”,  më 20 qershor.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka rrëfyer…