Adelina Ismaili: Osmani nuk është frikësuar kurrë ta thotë të vërtetën

15 shtator 16:22

Këngëtarja Adelina Ismaili, ka thënë se kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryeministre, Vjosa Osmani, nuk është frikësuar kurrë ta thotë të vërtetën.

Ismaili në llogarinë e vet në “Facebook” ka shkruar se Osmani nuk e ka ndryshuar kurrë mendjen dhe rrugën e drejtë.

Me Vjosen, se Vjosa nuk e ka ndryshuar mendjen as rrugen, kurr. Me Vjosen, se Vjosa nuk eshte frikesuar te flase te…

Gepostet von Adelina Ismaili am Sonntag, 15. September 2019

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli brazilian i PSG-së, Neymar ishte një nga emrat më…