Adoleshentët po bënin video në TikTok, vajza sheh tmerrin me sy

22 qershor 2020 | 12:47

Përdoruesit e TikTok gjetën një valixhe që përmbante eshtra njerëzore dhe këtë moment e kanë ndarë në rrjetin social.

Adoleshentët gjetën valixhen në një plazh në Seattle, ndërkohë departamenti i policisë së qytetit po heton ngjarjen.

Personat që e gjetën çantën menduan se mund të kishte para, por lumturia e tyre shumë shpejt iu kthye në frikë.

Ata e kuptuan se ishte në të vërtetë një kufomë vetëm atëherë kur policia postoi lajmin në internet.

Duke postuar videon në TikTok, UghHenry shkroi: “Ndodhi diçka traumatike që më ndryshoi jetën”.

Ajo vazhdoi të shpjegojë: “Ne gjetëm këtë valixhe të zezë dhe po bënim shaka duke menduar se valixhja kishte para.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-ministri i Shëndetësisë dhe zyrtar i LDK-së, Alush Gashi ka…