Adonis Binaku publikon këngën “Na erdhi vera” (Video)

31 gusht 21:28

Adonis Binaku është vogëlushi nga Prishtina i cili është vetëm 5 vjeç dhe ka dy vite që është bërë pjesë e shkollës “Rini School of Music” po në Prishtinë.

 

Në moshën 4 vjeçare Adonisi regjistroi këngën e tij të parë me titull “Kitaristi 4 vjeçar” teksti i së cilës është shkruar nga Jehona Lumi, ndërsa muzika nga Rinor Ukineri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Unai Emery insiston se Mesut Ozil është në planet e…