Afër shkëmbimit Bale-Salah

14 janar 2018 | 12:25

Një shkëmbim interesant futbollistësh mund të ndodh në mes Real Madridit dhe Liverpoolit.

Skuadra “mbretërore” është e interesuar për transferimin e Mohamed Salah në këtë afat kalimtar, kurse e përditshmja spanjolle “Don Balon” raporton se drejtuesit Realit janë gati t’i ofrojnë Liverpoolit, Gareth Bale në mënyrë që ata të heqin dorë nga Salah.

Ky i fundit gjatë verës nga Roma u transferua në “Anfield Road” dhe menjëherë është rikthyer në njërin prej lojtarëve kryesor në formacionin e Jurgen Klopp.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Borusias së Dortmundit, Peter Stoeger po përballet me…