Agimi i LDK-së dhe ai i AKR-së miq të pandashëm, së bashku vizitojnë Turqinë

24 qershor 22:59

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, dhe kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, si duket janë miq të pandashëm.

“Veriu.info” ka siguruar një fotografi, ku ata shihen së bashku përderisa po qendrojnë në një vizitë në Turqi.

Zëvendëspresidenti i AKR-së, Agim Bahtiri dhe nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, edhe në të kaluarën kanë bashkëpunuar shumë herë mes vete.

“Veriu.info” mëson se Bahtiri e Veliu kanë diskutuar për një bashkëpunim të mundshëm politik, po që detajet pritet të publikohen shumë shpejt.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sonte ka pasur një darkë…