Ahmeti dhe komandanti i kampit Bondsteel bisedojnë për sigurinë në komunën e Lipjanit

28 tetor 13:24

I pari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka pritur në takim major Erik Zimmerman, komandant i kampit Bondsteel.

Gjatë këtij takimi, Ahmeti dhe komandanti Zimerman kanë biseduar rreth sigurisë në Komunën e Lipjanit, punët të cilët janë duke u bërë në territorin e kësaj komune dhe për çështje të tjera më rëndësi.

Komandanti Zimmerman ka përgëzuar kryetarin Imri Ahmeti për punën dhe ka vlerësuar lartë kontributin tij në shërbim të qytetarëve.

(Q.R / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ky zyrtar që ishte njëri prej njerëzve kyç për atë…