Akil Gjakova ndalet në rrethin e tretë

23 qershor 12:11

Xhudisti Akil Gjakova nuk ka mundur të vazhdojë rrugën drejt medaljes sikurse Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova.

Akili u ndal në rrethin e tretë të garave në Lojërat Evropiane “Minsk 2019”, nga greku Georgios Azoidis, kategoria -73 kg.

Një gabim i Akilit i kushtoi me humbje. I urojmë më shumë fat në garat e ardhshme ndërkombëtare.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në pjesën e parë të ditës sot do të mbajë…