Aksident në magjistralen Pejë-Deçan, lëndohet një person

29 gusht 2023 | 10:22

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Deçan-Pejë.

Një veturë është rrokullist në rrugën mes fshatrave Strellc dhe Lybeniq.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Një person ka mbetur i lënduar nga ky aksident.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të dalë…