Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë: Tre veturat, kolona e gjatë trafikut

30 dhjetor 2023 | 18:07

Rreth orë 17:50 në magjistralen Prishtinë-Pejë ka ndodhur një aksident rrugor, ku janë të përfshira tre vetura në zingjir. Në vendin e ngjarjes kanë dalë shërbimi emergjent ambulativ dhe forcat e policisë për të menaxhuar situatën. Deri më tani nuk është e qartë nëse ka pasur të lënduar nga ky aksident. Kjo ngjarje ka mundur të shkaktojë kolona të gjata trafiku në këtë segment rrugor. Hetimet janë në vazhdim për të zbuluar shkaqet dhe përgjegjësitë e këtij aksidenti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm në fshatin…