Aksidenti tragjik në Podgoricë i merr jetën babait shqiptar dhe djalit 6-vjeç

03 dhjetor 2023 | 18:50

Një aksident tragjik ka ndodhur në afërsi të Podgoricës në Malin e Zi, ku kanë humbur jetën babë e bir.

Gazeta “Malësia” bën me dije se aksidenti ka ndodhur në datën 1 dhjetor teksa automjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Moraça.

Viktimë e këtij aksidenti tragjik kanë mbetur Anton Frani Gjelaj, 37-vjeç) me të birin e tij Kristianin, 6-vjeç.

Janë dashur disa orë për forcat e policisë që të bëjnë të mundur nxjerrjen e trupave nga lumi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti në parlamentin suedez, Magnus Jakobsson, ka vizituar lokalin “Lejos…