Aktori i filmit Home Alone është parë në gjendje të rëndë, duke habitur edhe fansat

22 prill 2024 | 11:21

Tim Curry, aktori britanik i kujtuar për rolin e tij në filmin Home Alone 2, është parë pas një kohe të gjatë.

Aktori, i cili në film luante personazhin e recepsionistit Z. Hector, është filmuar në rrugët e Los Anxhelosit dhe gjendja e tij e rënduar shokoi fansat.

Siç raportohet, aktori 78-vjeçar është në karrocë pas pasojave të rënda të një goditjeje në tru.

Familja e tij e mbajti të fshehtë shëndetin e tij për një kohë të gjatë dhe fansat u pikëlluan nga pamja e gjendjes së tij.

Meqë ra fjala, përveç rolit në filmin e përmendur, Curry u shfaq edhe në rolin e Frank-N-Furter në filmin Rocky Horror Picture Show.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
David Beckham ka paditur kompaninë e Mark Wahlberg, F45 për…