Aktori Idris Elba shpallet mashkulli më seksi në botë

08 nëntor 10:49

Revista “People” ka shpallur mashkullin më seksi në botë për vitin 2018. Këtë vit çmimi ka shkuar për Idris Elba, aktor 46-vjeçar. “Seriozisht? Nuk ka mundësi! E pashë veten me kujdes sot në pasqyrë dhe mendova me vete se qenkam pak seksi sot.

Sinqerisht, shumë faleminderit për çmimin. Ishte një super surprizë. Mami im do të jetë shumë, shumë krenare”, ka thënë ai duke qeshur.

Lajme të sponsorizuara