Aktorja e njohur zbulon vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri

27 janar 14:17

Arjola Demiri ka qenë e ftuara e radhës në “After Party” nga Luana Vjollca. Arjola i është përgjigjur edhe pyetjeve nga jeta private duke treguar se aktualisht është single.

Aktorja bukuroshe u shpreh se dëshiron që partneri në të ardhmen t’i bëjë shumë surpriza dhe se ka shumë nevojë për dashuri.

Një ndër pyetjet më pikante ishte: “Vendi më i çuditshëm ku ke bërë dashuri?”

“Në mal”, u përgjigj Arjola.

Aktorja tropojane zbulon vendin më të çuditshëm ku ka

Aktorja tropojane zbulon vendin më të çuditshëm ku ka

Aktorja tropojane zbulon vendin më të çuditshëm ku ka

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të larguarit nga Partia Demokratike e Shqipërisë,  Astrit Patozi e…