“Alarm, alarm” Beatrix dhe Donaldi lahen sërish bashkë, biseda që bënë në dush

30 nëntor 12:32

BB VIP – Beatrix dhe Donaldi kanë disa ditë që po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin. Që pas largimit të Semi Jaupajt nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, duket se aktori i njohur i humorit është më i “lirë”.

Përveçse rrinë gjatë gjithë kohës bashkë, ata të dy madje edhe lahen bashkë. Këngëtarja dhe aktori kanë bërë dush sërish bashkë, ku edhe kanë biseduar me njëri-tjetrin.

Madje Antonela që kaloi aty dhe i “zuri mat” nuk qëndron pa i ngacmuar duke u thënë: “Uaa, alarm, alarm”.

“Alarm, alarm”/ Beatrix dhe Donaldi lahen sërish bashkë,

Biseda:

Antonela: Uaa, alarm, alarm, kapet një çift i lumtur

Donaldi: Na kap një foto

Beatrix: Çfarë po mendon?

Donald: Po ti për kë mendon?

Beatarix: ….

Donaldi: Lëre se e di

Beatrix: Po pse më pyet?

Donaldi: Po kot, harrova që…

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media ka dalë…