Alba infektohet me Covid

28 dhjetor 13:37

Një tjetër rast pozitiv me Covid-19 është lajmëruar te skuadra e Barcelonës. Barcelona mbrëmë njoftoi për dy raste pozitive me Covid-19, por numri sot është në rritje e sipër.

Pas Clement Lenglet dhe Dani Alves, një tjetër mbrojtës i skuadrës ka rezultuar pozitiv. Bëhet fjalë për mbrojtësin e majtë, Jordi Alba. Spanjolli ka rezultuar pozitiv në testet e bëra sot. Lojtari është në gjendje të mirë shëndetësore por i izoluar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
14 xhirot e stinorit vjeshtor kanë dhuruar ndeshje interesante në…