Albena Reshitaj nuk do ta refuzonte kurrë piten e gatuar nga nëna e saj

21 prill 10:20

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Albena Reshitaj, ka thënë se pitja e gatuar nga duart e nënës, është ushqimi të cilit nuk do t’i thoshte ‘jo’ asnjëherë, njofton Klan Kosova.

Në ’50 pyetje’ për Prive, ajo zbuloi edhe momentin më të vështirë në jetën e saj, nga çfarë ka frikë, cila është pika e saj e dobët dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar 50 gjëra të Albena Reshitajt.

https://youtu.be/OBzznmCtz-o

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka bërë të…