Albin Kurti i shkon në zyre Mytaher Haskukës

11 janar 2018 | 11:35

Kandidati për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh deputet i Kuvendit, Albin Kurti, ka vizituar kryetarin e ri të komunës së Prizrenit nga kjo lëvizje, Mytaher Haskuka.

Gjatë kësaj vizite, ai ka qenë i shoqëruar nga deputetët e Vetëvendosjes, Arbër Rexhaj dhe Drita Millaku.
Lajmin për këtë vizitë e ka bërë me dije deputeti Rexhaj nëpërmjet llogarisë së vet në “Facebook”.

“Ku ka më mirë sesa ditën ta fillosh në Komunën e Prizrenit!”, ka shkruar Rexhaj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të gjithë e dimë se një futbollist profesionist, i cili…