Albumi i Dua Lipës në top 50 albumet më të mira të vitit 2017

17 dhjetor 2017 | 12:26

Dua korri sukses gjatë këtij viti jo vetëm me një këngë të albumit të saj, por edhe me shumë të tjera.

Pas shumë sukseseve dhe prezantimeve që pati në ngjarjet më të njohura botërore, këngëtarja Dua Lipa tashmë është duke gëzuar një tjetër sukses. Një tjetër trofe i cili shpërblen punën dhe mundin e saj për albumin e fundit.

Kështu “Billboard” në mesin e shumë albumeve të shumë yjeve botërore ka përzgjedhur edhe albumin e Dua Lipës duke e vendosur në pozitën e 43-të, në mesin e 50 më të mirët të vitit 2017 gjithmonë sipas vlerësimeve që kanë kritikët e “Billboard”-it.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manisë së VIP-at të Hollywoodit për shpenzime marramendëse, të cilat…